به گزارش خبرنگار سفیر هراز، حجت الاسلام محمدعلی رحمانی آملی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته آمل با بیان این‌که اعتکاف رنگ سیاسی، معنوی و اجتماعی به خود گرفت، گفت: حضور پرشور و گسترده آحاد مردم در این مراسم گرانقدر نشان از اشتیاق جوانان ما به این سمت دارد.

وی در ادامه افزود: ضرورت دارد در راستای گسترش برنامه‌های اعتکاف تلاش و برای برگزاری باشکوه این مراسم معنوی اهتمام کنیم.

 امام جمعه آمل با اشاره به این‌که امام علی(ع) از مقام ارزنده و والایی برخوردار است که نمی‌توانیم به عظمت این امام همام پی ببریم، اظهار کرد: امام علی(ع) در اوج مراتب قرار دارد و تنها به اندازه خودمان این امام بزرگوار را می‌شناسیم.

 وی با بیان این‌که مراسم معنوی اعتکاف فرصتی برای راز و نیاز با حضرت حق است، بیان کرد: با وجود هجمه‌های دشمنان، شاهد حضور گسترده جوانان در مراسم اعتکاف هستیم.

 عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این‌که خوش بینی و اعتماد به آمریکا سودی ندارد، گفت: آمریکا دشمن ما و همواره به دنبال تلاش برای مقابله با نظام اسلامی است و هیچ زمانی نمی‌توانیم به آنان اعتماد کنیم.

امام جمعه آمل خاطرنشان کرد: حاکمان منطقه مطیع ایادی استکباری هستند و تلاش دارند دستورات و سیاست‌های آنان را عملیاتی کنند.

وی با بیان این‌که هر فرد و گروهی برخلاف تدابیر رهبری گام بردارد به ضرر کل نظام اسلامی است، ادامه داد: اگر به رهنمودهای مقام معظم رهبری عمل نکنیم در مسیر شکست قرار می‌گیریم که باید عمل کننده به سخنان راهگشای رهبری انقلاب باشیم.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران تصریح کرد: مصون سازی فرهنگی امری مهم و اساسی است که رهبری معظم انقلاب بر آن توجه ویژه دارند و نباید اردوهای مختلط و کنسرت‌های آنچنانی وجود داشته باشد و بدانیم همه ما تکلیف داریم.

حجت الاسلام رحمانی آملی بر خدمت شایسته به مردم تاکید کرد و افزود: مدیران از همه ظرفیت‌ها برای خدمت به مردم و رفع مسائل و مشکلات آنان استفاده کنند و عنایت شایسته‌ای در این راستا داشته باشند.

منبع : ستاد برگزاری نمازجمعه آمل امام جمعه آمل: اردوهای مختلط و کنسرت‌های آنچنانی در مازندران نباید برگزار شود / اعتکاف فرصتی برای را
برچسب ها : امام ,این‌که ,اعتکاف ,بیان ,جمعه ,مراسم ,بیان این‌که ,نظام اسلامی ,امام جمعه ,کنسرت‌های آنچنانی ,علمیه مازندران ,حوزه علمیه مازندران